Шевченко пролобіював 17 млн грн з держбюджету на ремонт доріг Франківська, які освоїли близькі йому фірми

Автор: Застава Максим

13 Сер, 2018 08:40

Поділитись публікацією
Шевченко пролобіював 17 млн грн з держбюджету на ремонт доріг Франківська, які освоїли близькі йому фірми

Гроші було виділено з держбюджету на потреби округу, від якого Шевченко обрався до парламенту. Шевченка пов’язують дружні стосунки із впливовими нардепами від БПП, а також так званою групою «Приват».

Читайте також: “Стару” Надрічну відремонтує новий підрядник

Народний депутат Олександр Шевченко торік «завів» на свій виборчий округ 32 млн грн. субвенцій з держбюджету. Половину цих грошей отримали фірми, пов’язані з народним обранцем. Про це йдеться в матеріалі «Антикорупційної платформи», розміщеного у виданні «Курс».

Одна з найбільших сум субвенцій, виділених Кабміном протягом 2017 р., стосувалася ремонту доріг. Для цих цілей Івано-Франківськ отримав 13,6 млн грн. Субвенції призначалися для капітального ремонту вулиць Набережна, Польова та дорожнього покриття вулиці від стадіону «Рух» до вул. Дорошенка. Окремо 3,8 млн грн. гривень Кабмін направив на ремонт стадіону на вул. Карпатській та будівництво футбольного поля на вулиці Чорновола.

Всі ці роботи виконувалися наближеною до Олександра Шевченка ТОВ «ПБС». Загалом, протягом 2017 року, фірма «ПБС» освоїла державних субвенцій на суму 16,7 млн грн.

Значну кількість виділених субвенцій у 2017 р. освоїло ТОВ «Добробуд-ІФ». Воно підписало із департаментом ЖКГ ОДА 17 договорів на загальну суму майже 2 млн грн. Закупівлі стосувалися поточного ремонту приміщень, заміни вікон та реконструкції опалення у міських школах і садках. При цьому всі 17 договорів були укладені протягом листопада 2017 року.

Засновник і керівник «Добробуд-ІФ» Олександр Гринів. У 2007-2012 рр на громадських засадах він був помічником нардепа від Блоку Юлії Тимошенко Ігоря Гриніва, а вже наступного скликання на платній основі «допомагав» нардепу від ВО «Свобода» Михайлу Блавацькому. Нині Олександр Гринів – помічник нардепа Олександра Шевченка.

Нардеп Олександр Шевченко обрався від «Блоку Петра Порошенка», потім вийшов із фракції. Як пишуть «Наші гроші», раніше Шевченко керував курортом «Буковель», який належав Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському. Курорт був у заставі «ПриватБанку», який націоналізували 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція розслідує букет кримінальних справ про розтрату державних коштів на користь ТОВ “ПБС”

За даними «ВДЗ» і «Прозорро», з березня 2016 року фірма «ПБС» отримує всі без винятку підряди Івано-Франківської служби автомобільних доріг на поточний середній ремонт автодоріг. Натомість деякі підряди щодо утримання в неї виграє місцевий облавтодор.

Олександр Шевченко обрався до ВРУ від виборчого округу №83, який розташований у межах міста Івано-Франківська. Нині є членом партії УКРОП.