Шевченко знову пророкує світле майбутнє аеропорту Івано-Франківська

Автор: Вадим Войтик

26 Тра, 2015 12:37

Поділитись публікацією
Шевченко знову пророкує світле майбутнє аеропорту Івано-Франківська

Олександр Шевченко спільно з авіакомпанією МАУ хоче перевести авіарейси зі Львова до Івано-Франківська. Про це повідомив народний депутат повідомив під час проведення круглого столу.

Читайте також: Аудитори перевіряють, чому біатлонний комплекс у Буковелі будують на приватних землях

Ми хочемо з провідною українською авіакомпанією МАУ перевести авіарейси зі Львова до Івано-Франківська, і це вже майже вирішене питання. Ми готові надати компанії найвигідніші умови.

Найближчим часом плануємо поставити на рейс літак до Відня і цим створимо конкуренцію літаку, який літає зі Львова, в якому квиток економ класу в останній день перед вильотом вартує 24000 гривень. Ми готові літати по собівартості – в обидві сторони квитки коштуватимуть близько чотирьох тисяч гривень”, – цитує Шевченка Фіртка.

Як вже повідомляла “Галка”, за результатами укладеного в 2010 році договору майновий комплекс “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” було передано в концесію ТОВ “Скорзонера”. Крім Івано-Франківського аеропорту “Скорзонера” отримала в концесію летовища в Коломиї та Косові.

При цьому власне умови виконання концесії “Міжнародного аеропорту Івано-Франківськ” ТзОВ “Скорзонера” можуть вважатися комерційною таємницею.  Також концесіонер не сплачує в бюджет міста земельні платежі. Щорічні втрати Івано-Франківська, за деякими оцінками складають 711 тис. грн.

Втім, попри видимий занепад акропорту, сам народний депутат Олександр Шевченко неодноразово заявляв про розвиток аеропорту та близьку перспективу запуску нових рейсів. Востаннє така, так і не зреалізована обіцянка звучала в червні 2014 року.

“Хочу заявити, що всі розмови про те, що хтось заважає в Івано-Франківську працювати авіакомпаніям – повна нісенітниця. Я особисто в свій час писав листи з пропозиціями до всіх авіакомпаній, до лоу-костів, але в більшості випадків навідь відповіді не отримав. А ті хто каже про перешкоди – заявляю відповідально – приведіть в Івано-Франківськ хоча б один рейс – гарантую найвигідніші умови для авіакомпанії… Для наявності авіарейсів є лише одна перешкода – це платоспроможний попит“, – заявив рік по тому  Олександр Шевченко.