Шевченко зобов’язувався покращувати аеропорт і платити за нього щороку 800 тисяч (ДОКУМЕНТИ)

Автор: Вадим Войтик

23 Apr, 2015 15:24

Поділитись публікацією
Шевченко зобов’язувався покращувати аеропорт і платити за нього щороку 800 тисяч (ДОКУМЕНТИ)

Олександр Шевченко, що очолював у 2010 році підприємство “Скорзонера”, як концесіонер Івано-Франківського аеропорту зобов’язувався щорічно сплачувати за його використання 792397 гривні.

Читайте також: В Одесі викрили злочинну групу, яка заволоділа місцевим аеропортом. За схожою схемою в приватні руки передали аеропорт "Івано-Франківськ" та ІФТКЕ

Про це йдеться в концесійному договорі від 1 червня 2010 року, який є у розпорядженні “Галки”.

Згідно з ним, концесіонер (ТОВ “Скорзонера” зобов’язувався за погодженням з обласною владою та за рахунок власних коштів здійснювати покращення майна аеропорту, проводити реконструкцію об’єкта концесії та регулярно, двічі на рік про це звітуватись.

Окремим пунктом Шевченко зобов’язувався після проведеної реконструкції аеропорту розширити мережу маршрутів обслуговування авіаперевезень, в тому числі закордонних.

Водночас, як писали журналісти “Галки”, переданий в довготривалу концесію Міжнародний аеропорт “Івано-Франківськ” занепадає. Влада Івано-Франківська регулярно ставить питання належного виконання концесіонером своїх зобов’язань. Крім того, користувач аеропорту не сплачує за землю.