Щаслива пара прожила разом 62 роки і померла в один день

Автор: Турій Роман

07 Aug, 2014 12:00

Поділитись публікацією
Щаслива пара прожила разом 62 роки і померла в один день

Американці Дон та Максін Сімпсон щасливо прожили в шлюбі 62 роки. В молодості вони всиновили хлопчиків-близнюків. Все життя вони любили один одного і померли в один день.

Американці Дон та Максін Сімпсон з каліфорнійського міста Бейкерсфілд, які прожили у шлюбі більше 60 років, померли в один день з різницею всього лише в кілька годин.

За словами їхньої онучки Мелісси Слоан, першою померла Максін Сімпсон, а коли її тіло винесли з палати, помер її чоловік, повідомляє ВВС, передає ТСН.

“Все, що хотів Дон – це залишатися зі своєю красунею-дружиною. Він любив мою бабусю, любив її до самого кінця”, – каже Меліса.

 Дону Сімпсону було 90 років, а його дружині – 87 років. Вони познайомилися в 1952 році в Бейкерсфілді і в тому ж році одружилися.

Коли Дон – інженер за професією – служив в армії США, пара на деякий час переїхала до Німеччини, де усиновила двох півторарічних хлопчиків-близнюків з притулку.

Потім подружжя повернулося до Каліфорнії, де Максін працювала нянею, а її чоловік відкрив власну інженерну компанію. У подружжя залишився син і п’ятеро онуків.