“Щастя – це коли на іншому березі є хтось, хто про тебе думає” – Ольга Прохорчук

Автор: Людмила Баран

22 Jun, 2014 15:33

Поділитись публікацією
“Щастя – це коли на іншому березі є хтось, хто про тебе думає” – Ольга Прохорчук

Молода письменниця 20 червня презентувала у Франківську дебютну збірку віршів “Привези мені сонця”.

 

“Раджу всім, хто пише, видати свою книжку. Це – хороший спосіб комунікації. З цієї нагоди можна зустріти багатьох людей, яких давно не бачила, і подарувати їм книжку. На сьогоднішню презентацію в Івано-Франківську прийшли люди, яких я ніколи досі не зустрічала, і мені дуже приємно їх бачити”, – сказала Ольга Прохорчук.

Авторка походить з міста Нетішин Хмельницької області.  Зараз мешкає в Києві, багато мандрує. Встигла побачити 20 країн світу.

В оформленні збірки “Привези мені сонця” використане фото, зроблене Ольгою Прохорчук в Таїланді. Вона застосовує його для ілюстрації вірша, в якому йдеться: “Щастя – це коли на іншому березі є хтось, хто про тебе думає”.

 Обкладинку видання зробив  івано-франківський дизайнер Микола Шкварок. Книжка вийшла у видавництві “Discursus”, яке розташоване у Брустурах Івано-Франківської області.

“Мені дуже подобається у вашому місті. Воно дуже тепле і смачне. І тут є люди, які творять літературу національного рівня”, – зауважила Ольга Прохорчук.

Назва збірки, як зазначила авторка, пов’язана з тим, що вона часто відчуває потребу їхати туди, де багато сонця, особливо під час довгих українських зим. І у віршах Ольги Прохорчук є багато цього сонця і тепла, зібраного під час багатьох мандрівок.