Ще 300 мільйонів гривень потрібно області, аби оговтатися після червневої повені

Автор: Застава Максим

21 Вер, 2020 14:45

Ще 300 мільйонів гривень потрібно області, аби оговтатися після червневої повені

Область звертатиметься до Уряду задля виділення додаткових 300 мільйонів гривень на відновлення пошкоджених стихією об’єктів.

Читайте також: Швейцарці допомагатимуть лікувати тяжкохворих прикарпатців

Про це йшлося під час оперативної наради в керівника області Віталія Федоріва 21 вересня, йдеться на сторінці Івано-Франківської облдержадміністрації у фейсбуці.

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

«Наразі розпорядниками коштів відпрацьовано проєктно-кошторисну документацію на відновлення пошкоджених об’єктів. Проведено 207 експертиз проєктів, 188 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, укладено 335 (73%) угод із підрядними організаціями на виконання робіт. Відновлювальні роботи розпочато на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%)», – повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький.

Для 128 об’єктів, відновлення яких проводить управління капітального будівництва в області, виділено кошти в сумі 130 925,336 тис. грн, з них станом на сьогодні укладено 80 угод на загальну суму 100 008,430 тис. грн, на яких розпочато роботи; на семи об’єктах технаглядами перевіряються договірні ціни для укладання угод; проводиться експертиза розробленої проєктної документації по 21 об’єкту; завершується розробка проєктної документації по 15 об’єктах; повернуто на доопрацювання п’ять проєктів.

Касові видатки складають 30 779,311 тис.грн (фактичні касові видатки – 29 941,463 тис.грн, у казначейську службу направлено для оплати актів виконаних робіт на суму 837,848 тис.грн).

Окрім того, тривають роботи щодо будівництва доріг та мостів, які пошкодила червнева стихія. За словами директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, підрядні організації працюють на всіх об’єктах.

До слова, на відновлення доріг передбачено 168 мільйонів гривень, з яких 43 мільйони – на будівництво зруйнованих мостів. Касові видатки складають понад 33 мільйони.

«Хочу зазначити, що наразі ризику щодо невикористання коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихії, в області не спостерігається», – зазначив очільник області Віталій Федорів.

Керівник Прикарпаття резюмував, що незабаром в області працюватиме комісія Мінрегіону, яка вивчатиме хід виконання відновлювальних робіт, а також додаткову потребу фінансового ресурсу у розмірі 300 мільйонів гривень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...