Ще не зроблено, але пропіарено: Шевченко і Гончарук розповіли про майбутній ремонт Набережної

Автор: Турій Роман

06 Жов, 2014 20:10

Поділитись публікацією
Ще не зроблено, але пропіарено: Шевченко і Гончарук розповіли про майбутній ремонт Набережної
Сьогодні по обіді відбувся спільний брифінг голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука,кандидата до Верховної ради по виборчому окрузі в Івано-Франківську Олександра Шевченка та керівника будівельної компанії «Трейдзахідбуд» Ігора Дем’яніва.

Читайте також: САД передала всі прикарпатські дороги державного значення в зимове утримання фірмі ПБС

На цю зустріч журналістів запрошувала прес-служба Олександра Шевченка. На ній учасники брифінгу повідомили – за декілька днів розпочнуться роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Набережна імені Стефаника в Івано-Франківську.

«Досягнувши компромісу, в умовах складної політичної та економічної ситуації в державі розпочинаємо ремонт дороги на Набережній імені Стефаника, – зазначив представникам ЗМІ голова облдержадміністрації Олег Гончарук. – Будуть залучені передові технології, використано досвід компаній, які вже проводили подібні роботи  в нашій області. Ремонт робитиметься у стислі терміни».

Народний депутат України Олександр Шевченко, який активно долучився до проведення робіт, та керівник будівельної компанії «Трейдзахідбуд» Ігор Дем’янів, висловивши вдячність голові облдержадміністрації за порозуміння, пообіцяли завершити ремонт дороги на початку грудня.

У свою чергу, голова облдержадміністрації запевнив: представники виконавчої влади контролюватимуть якість виконання робіт та своєчасність їх фінансування.

«Співпраця з органами Державного казначейства буде на постійному контролі, – наголосив Олег Гончарук. – Прекрасно усвідомлюю відповідальність та розумію очікування нашої громади. Ця дорога має стати яскравим прикладом того, у якому напрямку ми маємо рухатися в майбутньому».

Як відомо, фірма, наближена до нардепа Олександра Шевченка, програла тендер на капітальний ремонт вулиці Набережна. Ця юридична структура поскаржилася на переможця у Антимонопольний комітет, чим поставила під загрозу цьогорічний ремонт багатостраждальної вулиці. Пізніше голова ОДА Олег Гончарук анонсував, що обидві сторони досягнули компромісу, і вони разом ремонтуватимуть Набережну.