Що подарувати прогресивній людині: топ універсальних дарунків

Автор: Костинюк Олександр

03 Aug, 2018 14:24

Поділитись публікацією
Що подарувати прогресивній людині: топ універсальних дарунків

Кожен хоч раз замислювався, що ж подарувати на іменини чи інше особисте свято для близької людини. Подарунки умовно можна розділити на 2 категорії: які подобаються і ними користуються і ті, які просто припадають пилом на полиці.

Хорошим прикладом практичного подарунка буде кальян, який можна придбати в найбільшому інтернет-магазині кальянів https://kalyanchik.ua за акційною ціною і зі швидкою доставкою по всій Україні. Це буде відмінним презентом. Подібні пристрою не припадатимуть пилом на полицях, і не перейдуть до іншого користувача, як це зазвичай буває. Розглянемо приклади подарунків, які можна ще подарувати близьким людям.

Презенти до 20 років

Підлітки часто стверджують, що вони вже дорослі, і можуть собі дозволити дорослі подарунки. Прикладом можуть бути будь-які сучасні гаджети, наприклад, безпровідна блютуз колонка або квадрокоптер. Ще один незвичайний подарунок – голлівудська зірка. Ця річ унікальна, іменна, а молодь цінує подібні сюрпризи. У комплекті також йде спеціальна підставка, що дозволить поставити зірку в будь-якій частині кімнати.

Сюрпризи до 25 років і більше

Молодь на цьому етапі свого життя вчиться, працює, активно займається спортом, подорожує. Багато часу присвячує друзям, заходам, захопленням. Для цього віку підбираються розумні подарунки. Наприклад, можна подарувати фотоапарат. Найяскравіші моменти життя сфотографувати, щоб вони залишалися не тільки в пам’яті. Пристрій можна носити в сумці, брати в подорожі. Це корисна річ.

Подарунки на 30 років

У цей зрілий для більшості період, людина піднімається по кар’єрних сходах, створює сім’ю. Подарунки можуть мати відношення до своїх інтересів. Можна дарувати практичні речі, що можуть використовуватися часто і довго. Наприклад, гаманець. Портмоне необхідно завжди, туди можна покласти гроші, карти, різні дрібниці. Ще одним подарунком може послужити сумка-рюкзак. Річ також практична і потрібна. Стильний аксесуар доповнить образ, стане в нагоді для перенесення багатьох речей. Також рюкзак підійде під будь-який одяг – від класики до спорту. Якщо ви солідна людина, вам знадобиться годинник. Вони бувають з різними функціями. На сайтах і в магазинах можна підібрати гідний варіант. Але треба пам’ятати, що в першу чергу головне увага до своїх близьких, тому не забувайте тішити їх маленькими приємними подарунками не тільки на пам’ятні дати.