Щоб партнери та клієнти розуміли ваш бізнес правильно або як публікуватись у ЗМІ безкоштовно

Автор: Зелінська Тетяна

25 Тра, 2022 09:45

Поділитись публікацією
Щоб партнери та клієнти розуміли ваш бізнес правильно або як публікуватись у ЗМІ безкоштовно

Будь-який бізнес потребує професійної сучасної комунікації – це ще один інноваційний інструмент, який чомусь часто ігнорують, недооцінюють і, в результаті, несуть збитки або недоотримують прибутки.

Наш світ це світ інформаційних технологій. Дивно було б не звертати на це увагу і ставити свій бізнес в залежність від щасливих обставин чи удачі. Навколо нас безліч практично однакових товарів чи послуг і клієнт обирає не лише за ціною (інакше би існував лише один постачальник). Для покупця важливими є й інші параметри. Для когось це екологічність чи соціальна відповідальність, для іншого – репутація, інноваційність, а для третього це «бренд» або пов’язана з ним «аура». 

Ці речі не виникають самі по собі, це результат продуманої комунікації та системної роботи над нею. Зараз українські компанії переживають важкий період, тож чи вдалий час для «піар»-витребеньок? Відповідь міститься абзацом вище. Хоча в такі часи не до «тістечок», та потрібен хоча б «хліб». Співпраця з професійною комунікаційною агенцією це, звісно, добре, але не всім «по-кишені». Проте є й інший варіант – внутрішній спеціаліст, який зможе «закрити» основну роботу. Єдиним проблемним питанням залишається – де його знайти і як переконатись, що він справді спеціаліст, який розуміється на всьому спектрі комунікацій. 

Що провести таку оцінку якісно, необхідно самому бути в цьому професіоналом, не гіршим за кандидата. А далі необхідно налагодити роботу PR-відділу, чи пресслужби, визначитися з комунікаційною стратегією, контролювати ефективність і багато чого іншого, що вводить топ-менеджерів у ступор. Ентузіазм після такого пропадає.

Цього всього можна позбутись отримавши комунікаційний відділ «під ключ». Зараз для українського бізнесу така послуга стала реальністю. Ваша компанія отримує внутрішнього спеціаліста, який знає що і як робити. Має план дій та чіткі критерії, які необхідно досягнути.

Спеціалісти PR-агенції PointeR Agency (www.pointer.agency) мають двадцятирічний досвід роботи в комунікаціях, працювали з десятками «топових» українських та міжнародних компаній, знають всю «внутрішню кухню» пресслужб таких бізнесів та допоможуть налагодити професійний комунікаційний відділ з розумним і ефективним бюджетом. Яка може бути практична допомога?

  • Аналіз інформаційної активності вашого ринку
  • Проведення аудиту поточних комунікацій 
  • Визначення рівня необхідних спеціалістів 
  • Пошук та відбір персоналу 
  • Навчання копірайтингу, роботі зі ЗМІ та лідерами думок, піару в соцмережах, організації подій, комунікації з підрядниками, підрахунку ефективності тощо. 
  • Супервайзинг упродовж 3-6 місяців за успіхами відділу. 

Команда агентства має понад 20 років досвіду роботи в журналістиці (ТБ, радіо, преса та онлайн видання), робота піарниками та прес-секретарями в провідних українських та міжнародних компаніях, успішна співпраця із 100+ клієнтами. 

«Ми знаємо ринок зі всіх сторін. Ми самі підприємці і занурені у всі тонкощі стратегічного планування, операційних процесів та мислимо як бізнес. А тому знаємо справжні потреби власників, топ-менеджерів та маркетологів компаній», – говорить Олеся Стойко, співвласниця PointeR Agency www.pointer.agency.