Щоб процедури стали менш болісними: обласна дитяча лікарня отримала веновізор (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

13 Лют, 2020 11:29

Щоб процедури стали менш болісними: обласна дитяча лікарня отримала веновізор (ФОТО)

13 лютого онкогематологічне відділення обласної дитячої клінічної лікарні отримало нове обладнання – веновізор. 

Цей прилад дозволяє визначити розташування вен. Тому внутрішньовенні процедури стануть для маленьких пацієнтів менш болісними, інформує “Галка”.

Кошти на прилад збирали в рамках проєкту “На_шапку”: впродовж літа й осені минулого року на території палацу Потоцьких влаштували дев’ять благодійних концертів. Крім того, до акції долучилися батьки й педагоги, які першого вересня відмовилися від квітів, а замість того пожертвували кошти на нове обладнання. Загалом вдалося зібрати 88300 гривень.

Придбання веновізора стало нелегкою справою: щоб підшукати оптимальне співвідношення ціни та якості, долучилися волонтери з Китаю та США.

“Європейські компанії продають таке обладнання тільки медичним закладам. Не допоміг навіть лист від громадської організації про те, що ми купуємо його з благодійною метою. – розповідає співорганізаторка проєкту Леся Качурова. – Тому ми підключили наших волонтерів з США, які, у свою чергу, домовилися з друзями у Китаї. Там, власне, і вдалося придбати веновізор за 81 тисячу гривень”.

Кошти, які залишилися, спрямують на придбання іншого необхідного для відділення обладнання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry