Щоб урятувати економіку: франківський депутат Палійчук ініціює звернення до уряду про якнайшвидше скасування карантину

Автор: Застава Максим

22 Кві, 2020 17:13

Щоб урятувати економіку: франківський депутат Палійчук ініціює звернення до уряду про якнайшвидше скасування карантину

Депутат Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності» Сергій Палійчук пропонує звернутися до Кабінету міністрів України та Верховної Ради з проханням скасувати карантин для бізнесу.

Читайте також: Місто може компенсувати різницю у тарифах франківцям, які отримують воду по завищених цінах від Укрзалізниці , - Палійчук

Свою пропозицію депутат оголосив на засіданні позачергової сесії міської ради, інформує сайт Європейської солідарності.

«Насувається велика економічна криза. Я не песиміст чи оптиміст, я реаліст. Я чітко розумію, що якщо ми не приймемо реальні економічні кроки, то завтра матимемо проблеми не тільки з медициною, ми матимемо проблеми з усім», – сказав Сергій Палійчук.

Палійчук запропонував міськраді і міському голові ініціювати звернення до Кабінету міністрів та Верховної Ради з прохання якомога швидшого припинення карантину.

Він наголосив на несправедливості, яка зараз склалася в державі. Коли великі підприємства такі як «Епіцентр», де є і магазини і заклади харчування показують, що для них карантину не існує. А інші підприємства Івано-Франківська, які платять податки, не працюють.

«Влада робить такі непопулярні кроки (продовження карантину), як вона вважає, і вбиває економіку. Ми як місто маємо чітко розуміти, що ми будемо поглинати всі наслідки. А наслідки будуть такі, що ми не зможемо платити ні лікарям, ні вчителям. Якщо підприємці не будуть працювати, вони не платитимуть податки. І місто залишиться без грошей», – сказав Сергій Палійчук.

«Давайте звертатися до Кабінету Міністрів, Верховної Ради. Треба іти на непопулярні кроки і відміняти карантин»,  – додав депутат.

Пропозицію депутата підтримав і міський голова Руслан Марцінків.

«Я тут підтримую повністю позицію»,  – сказав Марцінків.

Мер додав, що з ЄБРР уже проведено переговори. Вони погодились відтермінувати сплату тіла кредиту і відсотків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...