Щоби привабити туристів, необхідно відреставрувати архітектурні пам’ятки, встановити вказівники, розробити веломаршрути

Автор: Турій Роман

19 Чер, 2014 07:12

Поділитись публікацією
Щоби привабити туристів, необхідно відреставрувати архітектурні пам’ятки, встановити вказівники, розробити веломаршрути

Міськвиконком прийняв рішення про формування туристичного бренду Івано-Франківська. Планується у місті створити сприятливі умови для того, аби туристи приїжджали в обласний центр Прикарпаття.

Разом з тим, фахівці із відділу туризму акцентують увагу на тому, що є ряд проблем, які необхідно вирішити для того, щоби перетворити місто у туристичний центр.

Перш за все необхідно відреставрувати пам’ятки архітектури через які проходять екскурсійні маршрути. Облаштувати Фортечний провулок і Бастіон, оглядовий майданчик на  Ратуші та створити музей історії міста. Окрім того,  у планах, реалізація проекту «Реконструкція підземелля старої Ратуші» та розміщення у його приміщенні музею оборони міста і експозиції «Подорож крізь століття», модернізація фасадного освітлення архітектурних пам’яток Івано-Франківська. Особливе місце в планах розвитку туристичної галузі в місті має займати реконструкція «Палацу Потоцьких» та створення на його основі Культурно-мистецького туристичного центру, який би став своєрідною візиткою міста, кажуть у відділі туризму.

Окрім того, в місті планують розвивати велотуризм.

Також, відзначають експерти, місто потребує вдосконалення мережі інформаційно-вказівних знаків.