Щурі бігають центральними вулицями Івано-Франківська

Автор: Єва Жасминова

27 Mar, 2015 11:58

Поділитись публікацією
Щурі бігають центральними вулицями Івано-Франківська

Франківчани продовжують зустрічатися у місті з новими співмешканцями – пацюками. Цього разу про факт повідомив у Фейсбуку місцевий житель Юрій Хмельовський.

Читайте також: Франківського активіста побили льодорубом

“Лол! Сьогодні на зупинці на перехресті Січових-Незалежності собі нормально тусувався щур (пацюк). Ще й перебіг через дорогу до “острівця безпеки”, де стояли хлопці з держохорони. І вони, і прості прохожі були в шоці. Врешті-решт щур повернувся до стічного люку, який знаходиться біля зупинки. Перед тим він ще норм потусувався біля зупинки. Учителю Сплінтере, це ви?” – поділився враженнями чоловік.

Нагадаємо, нещодавно фото мертвого щура просто в центрі обласного центру сфотографував місцевий громадський активіст Сергій Чирва.

У відповідь на повідомлення Хмельовського, Сергій Чирва зазначив, що щурі – це розповсюджувач важких інфекційних хворіб, зазначивши, що у місті вже час почати травити щурів.

Це бігають ЛЕПТОСПИРОЗ, ЧУМА та ще купа страшної ЗАРАЗИ… Бігають, а влада піариться на землі головного еколога області, замість того, аби органіувати ТРАВЛЮ ЩУРІВ ПО МІСТУ!!!!!” – пише Сергій Чирва.

Снимок

Теги: