Ширина проїздної частини Набережної – 7,5 метри. УКБ божиться, що так і має бути (ДОКУМЕНТ)

Автор: Турій Роман

16 Dec, 2014 13:38

Поділитись публікацією
Ширина проїздної частини Набережної – 7,5 метри. УКБ божиться, що так і має бути (ДОКУМЕНТ)

Відповідно до експертного звіту “Укрдержбудекспертизи”, ширина проїздної частини новозбудованої Набережної в обласному центрі становить 7,5 м. Про це йдеться у відповіді, яку “Галка” отримала на свій інформаційний запит.

Як додатково повідомляє заступник директора департаменту – начальник управління капітального будівництва Роман Пацак, в експертному звіті не враховується ширина запобіжних смуг з обох сторін вулиці, мінімальна ширина яких складає 0,25 м, а тільки смуг руху, ширина яких 3,75 м.
Таким чином, “чутки про звуження вулиці”, на думку Обласного УКБ, спростовані.
Як відомо, у мерії Івано-Франківська раніше припускали, що відремонтована дорога звужена. Громада та мерія неодноразово заявляли, що звуження відбулося внаслідок корегування проектно-кошторисної документації.
Нагадаємо, що упродовж останнього місяця редакція “Галки” кілька разів намагалася отримати копії проектної документації щодо капітального ремонту міської дороги, який ведеться за бюджетні гроші та є найдорожчим будівельним дорожним об’єктом міста.
Як йдеться у відповіді, надісланій Обласним УКБ, Кошторисна документація по ремонту Набережної Стефаника є інформацією з обмеженим доступом.
Щодо правомірності такої позиції редакція “Галки” звернулась із запитом до обласного прокурора.
Теги: