Шість франківчанок стали учасницями Чемпіонату світу із сучасного танцю (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

11 Jul, 2015 16:51

Поділитись публікацією
Шість франківчанок стали учасницями Чемпіонату світу із сучасного танцю (ВІДЕО)

Шість іванофранківських танцюристок стали учасницями Чемпіонату світу із сучасного танцю. У цьому році він проходив в столиці Румунії – Бухаресті. І прикарпатська команда стала єдиною, що представляла Україну в цьому масштабному танцювальному шоу.

Відтак, репрезентувати свою країну усьому світові – для учениць Івано-Франківської Танцювальної школи Влада Ями та їх тренерів, стало справою честі. Навіть зараз, повернувшись додому, згадують це із хвилюванням та емоціями, які не в силі контролювати, йдеться у сюжеті ТРК ВЕЖА.

Оплесками зустрічали дівчат і на сцені. Конкуруючи з кращими танцюристами-чемпіонами, з більш, ніж 30-ти країн, Анастасії Федорчак, сестрам Марті та Ірині Костюк вдалося дійти до фіналу світової першості. До слова, сестри Костюк були єдиними танцюристками-близнятами на світовому танцполі.

Срібло чемпіонату привезла одна із наймолодших учасниць команди – Соломія Ткачівська. “З Україною в серці” – таку назву мала її хореографічна композиція. І це не просто назва. Це – відчуття, з яким танцюристка вийшла на сцену.

Нині танцюристки все ще насолоджуючись перемогою, уже готуються до наступного світового Чемпіонату. Але спочатку буде всеукраїнська першість. Лише завоювавши золоті медалі там, та на етапі Кубку світу, дівчата знову зможуть представляти Україну на світовому турнірі у Великобританії за рік.