Шість тисяч гривень для ЗСУ зібрали на благодійному концерті у Прикарпатському університеті (ФОТО)

Автор: Застава Максим

02 Dec, 2022 17:41

Поділитись публікацією
Шість тисяч гривень для ЗСУ зібрали на благодійному концерті у Прикарпатському університеті (ФОТО)

Першого грудня у Прикарпатському національному університеті відбувся концерт гурту PROBASS HARDI. Це автори треків “Доброго Вечора Ми з України”, “Козаки Йдуть”, “До Бою”, що зібрали десятки мільйонів переглядів та надихнули сотні тисяч людей на створення тік-токів.

Читайте також: Автори "Доброго вечора, ми з України" виконають легендарний трек наживо у Франківську

Концерт було проведено на благодійній основі. Вдалося зібрати шість тисяч гривень, які гурт переведе на потреби ЗСУ, пише “Галка” з посиланням на ПНУ.

«Дякуємо вам за те, що ви з нами і робите таку неймовірно важливу справу для наших захисників. Бажаємо вам продовжувати цю справу і далі», – зазначив у вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського університету Едуард Лапковський.

PROBASS HARDI своєю чергою подякували усім присутнім, а особливо студентам Прикарпатського університету, які продовжують навчатися в Україні в умовах війни.

«Це безцінна позиція. Дякуємо за те, що ви продовжуєте відбудовувати Україну всіма своїми силами та кроками, які б вони маленькими чи великими вони не були. Зараз це дуже важливо. Завдяки такій молоді на нас чекає щасливе та мирне майбутнє».


Теги: