Шкіра і COVID-19: студент франківського медуніверситету представив дослідження на міжнародному конгресі в Туреччині

Автор: Застава Максим

15 Вер, 2021 17:44

Шкіра і COVID-19: студент франківського медуніверситету представив дослідження на міжнародному конгресі в Туреччині

Нещодавно в Туреччині відбувся міжнародний студентський конгрес «Covid-19 and Health», організований медичним факультетом та школою медсестер університету Мальтепе (Стамбул). У науковому форумі взяв участь студент четвертого курсу медичного факультету ІФНМУ Салман Махмуд Келані.

Студенти-медики з різних країн світу представляли результати своїх досліджень. Захід відбувався онлайн, а пряма трансляція проводилася в YouTube. Матеріали цього конгресу та сертифікат про участь днями надійшов до Івано-Франківська, йдеться на сайті ІФНМУ.

Салман Махмуд Келані презентував свою роботу «Пост-COVID-19 синдром: реакція шкіри та її придатків». Він виконав її під керівництвом завідувача кафедри дерматології та венерології професора Олександра Александрука та асистентки Христини Николайчук.

«Це велике задоволення бути учасником такої події, представляти Україну та наш університет. Я дуже вдячний своїй викладачці, яка зацікавила мене дерматологією і заохотила до перших кроків у медичній науці. Участь в міжнародному конгресі — це чудовий досвід, який дає натхнення рухатися вперед», – ділиться Махмуд.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...