Шкода, що в закон про люстрацію не увійшли кандидати в нардепи, мери і сам Президент, – Соболєв

Автор: Людмила Баран

09 Oct, 2014 16:05

Поділитись публікацією
Шкода, що в закон про люстрацію не увійшли кандидати в нардепи, мери і сам Президент, – Соболєв

Голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв перед своєю лекцією в Прикарпатському університеті сказав журналістам, що закон “Про очищення влади” потрібно допрацювати.

Читайте також: Єгор Соболєв здався - вийшов з партії "Воля" на догоду Дерев'янкові

“Дуже важливо, що громадяни змусили парламент проголосувати за закон, за яким кожен прокурор,  суддя, міліціонер, есбеушник, генерал – кожен посадовець буде перевірений.  Мені шкода, що в   закон не увійшли кандидати в народні депутати, мери і сам Президент.  Закон про люстрацію має бути один для всіх”, – сказав Соболєв.

Він також наголосив на тому, що сам по собі закон – це просто папірець, він не запрацює без величезного включення громадян, без волі цей закон втілити у своєму мікрорайоні, містечку селі.

“Я всіх зараз прошу – станьте люстраційним комітетом, станьте людиною, яка буде перевіряти вашого суддю, міліціонера, прокурора. Тим більше, що вони обов’язково є хабарниками”, – заявив Єгор Соболєв.

За його словами, згідно з законом, на сайті Мін’юсту буде оголошення про те, кого саме будуть люструвати, щоб в цей процес включалися всі громадяни та засоби масової інформації.

“Ми обов’язково маємо прийняти наступний закон про очищення влади, дія якого розповсюджуватиметься на місцевих і народних депутатів, всіх мерів і на Президента”, – додав Соболєв.

 

Теги: