Школи отримали наказ посилити заходи безпеки. Сьогодні на руках у населення багато зброї, треба контролювати потік незнайомих людей – Савчук

Автор: Турій Роман

10 Лют, 2015 10:21

Школи отримали наказ посилити заходи безпеки. Сьогодні на руках у населення багато зброї, треба контролювати потік незнайомих людей – Савчук

Минулого тижня школи отримали наказ посилити заходи безпеки в навчальних закладах. В першу чергу він стосується підготовки приміщень, які можна було би використовувати, як бомбосховища.

Читайте також: У Коршівській ОТГ збудують сонячну електростанцію на ділянці, непридатній для землеробства

Про це в коментарях «Галці» сказала Оксана Савчук, голова депутатської комісії з питань освіти та науки.

Окремі керівники навчальних закладів вирішили контролювати і потік людей, які приходять у школу.

«Сьогодні на руках у населення велика кількість неконтрольованої зброї. Я вважаю, що керівники навчальних закладів зробили правильно, обмеживши доступ до школи людей. Окрім того, дуже багато людей, які приїхали із Сходу. Ніхто ж не цікавився, чому вони тут, з якою метою приїхали. А раптом вони надивляться російських каналів і щось у їх свідомості зміниться. Береженого Бог береже», – каже Оксана Савчук.

Нагадаємо, в окремих школах міста не пропускають батьків, а також слідкують за тим, аби діти не покидали приміщення закладу під час навчального процесу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry