Школярі намалювали Івано-Франківськ майбутнього (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

23 Apr, 2016 14:30

Поділитись публікацією
Школярі намалювали Івано-Франківськ майбутнього (ФОТО)

У суботу, 23 квітня, відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку “Івано-Франківськ — місто майбутнього, місто щасливих людей”.

У конкурсі взяли участь учні 1-4 класів усіх шкіл міста, приміських сіл та Центру дитячо-юнацької творчості. Загалом вдалося зібрати близько 5,5 тисяч робіт. Фіналістам конкурсу вручили головоломки та інші подарунки.

Конкурс проходив у рамках масштабного проекту “Івано-Франківськ — екологічно чисте місто з європейським рівнем життя”. Ініціатор — ГО “Центр громадянських ініціатив “Зоря Карпатії””.

“Ми хотіли дізнатися, як діти бачать Івано-Франківськ у майбутньому як місто для щасливих людей, зібрати весь дитячий позитив і висвітлити в мозаїку з ратушею. Хотіли приділити увагу дітей до більш позитивних моментів, подалі від війни і всього негативу. А також нагородити головоломками та гарними призами”, – зауважив Сергій Абрам’як, співорганізатор конкурсу.

Усі охочі зможуть переглянути дитячі малюнки з 23 по 24 квітня у залі Національної спілки художників на вулиці Незалежності,53. Продовження виставки буде у кінотеатрі “Космос”.