Школярів Івано-Франківська вчили сортувати сміття (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

27 Лют, 2020 07:48

Школярів Івано-Франківська вчили сортувати сміття (ФОТО)

25 лютого в центральній бібліотеці для дітей проходив еко-тренінг «Чи готовий ти до сортування твердих побутових відходів?». Учні 7-х класів школи №11 відгукнулися на пропозицію поговорити на цю тему.

Учасники заходу ознайомилися з правилами сортування твердих побутових відходів, дізналися, які предмети та залишки їжі забороняється викидати у смітники, почули статистичні дані про відсоток переробки сміття у розвинених країнах та дізналися. Вони дізналися, що в Швеції 99% сміття піддають переробці, в Німеччині, Швейцарії, Австрії – 97%, в Японії – 90%, а в Україні – лише 5%. Школярам розповіли, що Івано-Франківськ запустив сміттєсортувальну лінію у Рибному та будує сміттєпереробний завод, інформує “Галка” з посиланням на “Культурну мапу Івано-Франківська”

Учні також активно включилися в обговорення, зі зацікавленістю сприймали нову для себе інформацію з екобезпеки, розповідали, як вдома відбувається процес сортування сміття, дивились відеоролик про велику океанічну пластикову пляму-острів.

“Хлопці та дівчата вирішили захист екології починати з найлегшого – з сортування домашніх побутових відходів. Ця справа під силу кожному, хто має свідому екологічну культуру”, – йдеться у дописі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry