Школярів закликають взяти участь в конкурсі екопроектів

Автор: Людмила Баран

19 Січ, 2015 19:03

Школярів закликають взяти участь в конкурсі екопроектів

З 19 січня до 18 травня 2015 року буде проходити Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», спрямований на популяризацію екологічної культури школярів і педагогів. Переможці отримають подарунки від мережі технічних товарів.

На меті заходу також – об’єднання дітей, батьків, учителів та місцевої громади заради поліпшення екологічної ситуації в рідному краї, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Організатором конкурсує торговельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» за підтримки Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти та науки України.

Конкурс проходить під гаслом «Твій перший дорослий проект» за номінаціями «ЕКОдизайн, «ЕКО інновація», «ЕКОкреатив». До участі запрошуються колективи 1-11 класів, творчі учнівські об’єднання України у віці від 6 до 17 років включно та їх педагог.

За результатами конкурсу кожен з девяти колективів-переможців (1,2,3 місце в трьох номінаціях) нагороджується дипломом та цінним подарунком для класу чи гуртка. Керівник колективу (1 педагог) отримує подарунок від організатора Конкурсу в своє особисте користування.

Прийом робіт триває з 19 січня по 24 квітня 2015 року. Урочисте нагородження переможців відбудеться 18 травня.

Роботи для участі в заочному конкурсі «ЕКОклас» приймаються за електронною адресою: [email protected] Консультації по проекту за телефоном: +38 (044) 537 48 00, внут. 72671 (Олена Милованова) або на електронну адресу: [email protected]

За довідками слід звертатися у відділ енергозбереження та комунальних підприємств виконавчого комітету, тел. 556525.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...