Шлемко: силовики гинуть, бо не мають нової зброї, не підготовлені, є витоки інформації

Автор: Турій Роман

02 Jun, 2014 15:16

Поділитись публікацією
Шлемко: силовики гинуть, бо не мають нової зброї, не підготовлені, є витоки інформації

У тому, що гинуть українські силовики та військові під час проведення антитерористичної операції є кілька причин.

Читайте також: Прикарпатські аграрії зібралися, щоб схвалити свої вимоги до уряду

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав народний депутат Дмитро Шлемко.

«Я не беру в цих подіях безпосередньої участі, тому можу судити про причини загибелі українських силовиків лише зі слів урядовців. За їх словами, проблеми пов’язані в першу чергу із тим, що дуже велика кількість представників спецпідрозділів у Донецьку та Луганську перейшли на сторону сепаратистів. Вони є наводчиками. Окрім того, є проблеми із витоком інформації, терористи знають, де знаходяться війська АТО, в якій кількості, яку мають зброю», – говорить Дмитро Шлемко.

Ще одна проблема полягає в тому, що українські військові мають на озброєнні зброю ще з радянських часів, а от сепаратисти озброєні новітньою високоточною технікою, технікою, якої в Україні просто немає, відзначає політик.

Окрім того, українські військові та силовики більшою мірою просто не навчені воювати. Протистоять сепаратистам люди, які або пройшли кількамісячне навчання, або щойно призвані.

«Вони змушені вчитися в боях, через жертви», – каже Дмитро Шлемко.

За його словами, є ще одна дуже суттєва проблема – жителі Донецька і Луганська підтримують терористів. Їх протягом років вчили, що їх ворог – Київ, і переламати їх свідомість моментально, просто важко.

Теги: