Шлемко запевнив, що про його відхід з парламенту не знала навіть Тимошенко, а Дубіль ще не відмовився йти на мажоритарку

Автор: Турій Роман

04 Чер, 2015 17:19

Шлемко запевнив, що про його відхід з парламенту не знала навіть Тимошенко, а Дубіль ще не відмовився йти на мажоритарку

Вже екс-народний депутат України Дмитро Шлемко в ексклюзивному коментарі “Галці” запевнив, що рішення залишити парламент не має якогось іншого підтексту, окрім як “дати дорогу молодим”.

Читайте також: Прикарпатський нардеп стомився від парламенту - складає повноваження

“Рішення було спонтанним, 2 червня. Це навіть не знала Юлія Володимирівна, яка в Сполучених Штатах. Після засідання регламентного комітету вирішив, що можливо хай молоді будуть у парламенті більше… 10 років достатньо, щоб боротися з режимом, сьогодні є більшість конституційна, хай будують Україну”, – сказав Шлемко.

Шлемко зізнався, що почувався дещо некомфортно на фоні того, що був єдиним очільником обласної організації “Батьківщини” у Верховній раді.

“У Верховну раду є вхід, але має бути вихід – не на стільці, не вперед ногами. Всьому є межа”, – підсумував Шлемко, запевнивши, що не тримається за крісло. І йде з нього без квартири чи інших депутатських нажитків.

Шлемко заперечив можливі закулісні інтриги у своєму відході з парламенту, про які писав Сергій Лещенко. Останній вважає, що відхід Шлемка – це політичний маневр перед довиборами у 205 окрузі на Чернігівщині, де балотуватись мають намір голова ДУС Сергій Березенко та екс-заступник Ігоря Коломойського Геннадій Корбан.

“Водночас в цьому окрузі має сильні позиції колишній депутат від “Батьківщини” Валерій Дубіль. Його балотування в 205 окрузі зіпсувало би плани Березенка. Водночас Дубіль стоїть наступним у черзі на входження до парламенту за списком “Батьківщини”. Тому в інтересах Березенка, аби Дубіль не балотувався. Для цього треба було звільнити йому місце в парламенті”, – вважає Лещенко.

“Такі інтриги не мають аргументів. Наскільки меі відомо, Дубіль ще не відмовився від ідеї йти на “мажоритарку”. Тоді замість нього у парламент зайде Андрій Шевченко”, – прокоментував “Галці” такі закиди Лещенка Шлемко.

Хоча він зазначив, що закон не забороняє депутату, обраному за списком, балотуватися у мажоритарному окрузі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...