Шмигаль має намір замінити більшість обласних топ-чиновників

Автор: Турій Роман

03 Сер, 2019 13:12

Шмигаль має намір замінити більшість обласних топ-чиновників

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль з понеділка починає проводити співбесіди з претендентами на посади в облдержадміністрацію.

При формуванні команди Денис Шмигаль буде дослухатися до Офісу Президента та новобраних народних депутатів, але кінцеве рішення прийматиме сам.

Про це новопризначений голова ОДА заявив в інтерв’ю на ОТБ «Галичина», пише Курс.

Формувати команду обіцяє максимально прозоро – вивчатиме резюме та рекомендації кандидатів на посади, а відтак проводити з ними співбесіди.

«Резюме є. Сьогодні ще жодного прізвища я називати не можу. Найближчий тиждень або два потрачу на співбесіди з людьми та збір рекомендацій про презентантів на посади», – зазначив Шмигаль.

Про свої рішення щодо того чи іншого кандидата, Шмигаль обіцяє повідомляти у Фейсбуці та через ЗМІ.

«Професійність відкритість, чесність – це ті принципи, які для мене надзвичайно важливі у державному службовцю, в тому, хто буде надавати державний  сервіс», – каже Шмигаль.

За його словами, більшість чиновників, які нині перебувають на керівних посадах в ОДА, від планує замінити.

 «Є запит суспільства на перезавантаження, на оновлення команди, тому що люди змучилися слухати байки, люди очуть ефективних дій і швидких результатів. Більша частина команди буде оновлена, бо цього хочуть люди і я не бачу іншого шляху», – підсумував Денис Шмигаль.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...