Шмигаль оглянув будівництво моста на Пасічну (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

12 Сер, 2019 14:46

Поділитись публікацією
Шмигаль оглянув будівництво моста на Пасічну (ФОТО)

У понеділок, 12 серпня, голова облдержадміністрації Денис Шмигаль у рамках робочої поїздки оглянув інфраструктурні об’єкти, які знаходяться на території Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: Переїхали з церкви у хату в Крихівцях: Марцінків про московський патріархат

Зокрема, Шмигаль ознайомився з будівництвом моста на Пасічну. Міський голова Руслан Марцінків розповів голові ОДА про хід будівництва. Наразі готово 210 метрів моста з 322.

Загальна вартість моста складає 560 мільйонів гривень. Нагадаємо, раніше йшлося про 426 мільйонів.

“Ми сподівалися, що цього року ми “дотягнемо” міст. Сам міст може бути вже готовий у грудні, оскільки погода не впливає на роботи”, – говорить Марцінків.

Денис Шмигаль поцікавився, скільки років гарантії на міст, на що Марцінків відповів “близько 80 років”.

“Чи можна з часом розширити вулицю Хіміків і теоретично поставити рядом сусідній міст?”, – запитав голова ОДА. На це міський голова сказав, що так.

“Збоку можна від’єднати балку і подвоїти міст, але при умові, що вулиця Хіміків збільшиться. Розмір мосту ніяк не впливає на його пропускну здатність”, – зауважив Марцінків.

Також він розповів, що згодом міля мосту облаштують інфраструктуру – зроблять сквер. Також потрібно буде розширити дамбу.

“Готовий допомагати у будівництві нового моста, оскільки це дасть змогу відремонтувати старий. Проєкт є дуже важливий, бо він зв’язує два кінці міста і магістралі. Ми говорили про те, що міська рада оформляє документ на кредит як ОТГ, а я готовий допомагати”, – говорить Шмигаль.

Попередньо говорили про 150 мільйонів гривень допомоги.