Шмигаль вліз у скандал в питанні постачання води в Крим

Автор: Застава Максим

06 Бер, 2020 11:56

Шмигаль вліз у скандал в питанні постачання води в Крим

Новопризначений Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, бо там живуть українці,  а Крим — це Україна.

Читайте також: Кабмін пропонує Зеленському звільнити голову Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в ефірі “Право на владу”, передає УП.

“Питання подавання води в окупований Крим — це не питання торгівлі з окупантом, це не  питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які вживуть в Криму. Неподача туди води призведе до гуманітарної катастрофи… Там живуть українці, ми не перекриємо воду для українців”.

Він додав, що Крим – це Україна, а окупант не може нести відповідальність за українців, які там живуть.

Після етеру Денис Шмигаль опублікував допис в Facebook, де зазначив, що уряд України не може подавати воду в окупований Росією Крим до деокупаціі півострова та повернення його до складу України.

Пізніше, на засіданні Верховної Ради, Шмигаль зазначив, не йдеться про відновлення промислового постачання води в окупований Крим, мовляв, лише для українців для господарських потреб.

“Ми не будемо постачати воду для промислових і військових об’єктів. Знак оклику і на цьому ми ставимо крапку. Ми будемо постачати українцям воду для господарських потреб, для пиття: хоч цистернами, хоч каністрами, хоч бутлями ми маємо це забезпечити. Це наш обов’язок перед нашими українцями. Ми не говоримо про відновлення промислового постачання води ми говорим про наш обов’язок перед українцям и в Криму. Тому прохання не політизувати ті речі, не піднімати і не маніпулювати”, – наголосив Шмигаль під час години запитань до уряду.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...