Шопки, зірки та гості з близько 10 країн: у Франківську готуються до “Коляди на Майзлях” (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

05 Січ, 2022 16:15

Поділитись публікацією
Шопки, зірки та гості з близько 10 країн: у Франківську готуються до “Коляди на Майзлях” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську готуються до XIII міжнародного фестивалю “Коляда на Майзлях”.

Читайте також: Зміни не на часі: що нового запропонував франківцям Марцінків вісім років тому і чим це закінчилося

Це свято, наголосив владика Володимир Війтишин під час пресконференції четвертого січня, об’єднує людей з усього світу та повертає у дитинство, йдеться в сюжеті РАІ.

“Ми на дуже добрій дорозі, бо ми цю коляду утверджуємо сьогодні. Ми її навчаємо наших дітей, щоб вони передали це наступним поколінням. І ця наша справа направду є Богу мила”, – каже Війтишин.

Цьогоріч участь у фестивалі візьмуть 50 колективів з України, Румунії, Канади, Нідерландів, Польщі, Іспанії, Португалії, Ізраїлю та Литви.

“Буде колектив з Волноваського району і для нас це символ об’єднання сходу і заходу. Також традиційно ми запрошуємо зірок, аби підняти статус фестивалю. Зокрема цьогоріч буде Тарас Чубай (український автор-виконавець, рок-музикант та композитор. Народний артист України – ред.) та Оксана Муха (українська співачка і скрипалька. Заслужена артистка України – ред.)”, – ділиться міський голова Руслан Марцінків.

Дивуватимуть гостей “Коляди на Майзлях” й актори лялькового театру.

“Лялька — це теж є символ вертепу, шопки. Й шопки в нас присутні в ході, шопка також жива буде в центрі міста — зможете поглянути на наших мімів”, – розповідає членкиня оргкомітету фестивалю Любов Терлецька.

Фестиваль триватиме в онлайн та офлайн форматах. Відкриття відбудеться дев’ятого січня о 12:00 й розпочнеться з архієрейської літургії у храмі Царя Христа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коляда на Майзлях” та ще 70 заходів: святковий настрій франківцям забезпечать на понад 600 тисяч гривень

Оприлюднили програму XIII фестивалю «Коляда на Майзлях»