Шоумен Зеленський лідирує у президентському рейтингу – опитування

Автор: Застава Максим

04 Лют, 2019 13:19

Шоумен Зеленський лідирує у президентському рейтингу – опитування

Лідером президентського рейтингу є шоумен Володимир Зеленський, якого готові підтримати 21,9% тих, хто визначився з вибором та готовий взяти участь у голосуванні, другу сходинку посідає Юлія Тимошенко, яку підтримують 19,2% виборців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром “Соціальний моніторинг”, “Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка”, компанією “Інфо Сапієнс” та Соціологічною групою “Рейтинг”, передає УП.

За Петра Порошенка готові віддати голоси 14,8% тих, хто визначився і піде голосувати, за Юрія Бойка – 10,4%, Анатолія Гриценка – 8,4%, Олега Ляшка – 6,5%, Євгена Мураєва – 3,4%, Андрія Садового – 2,4%, Олександра Шевченка – 2,2%.

Рейтинг інших кандидатів – менше 2%.

“При цьому, майже кожен п’ятий виборець вірить в те, що наступним президентом стане Тимошенко (22,1%). У перемогу Порошенка вірять 16,6% тих, хто має намір взяти участь у виборах, Зеленського – 11,1%”, – відзначають соціологи.

Антирейтинг політиків очолює чинний президент Петро Порошенко – 50% опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин. За Тимошенко не віддали б свої голоси 30% опитаних, за Бойка та Яценюка – близько чверті, за Ляшка – кожен п’ятий.

Готовність взяти участь у голосуванні на президентських виборах висловили 81% опитаних (45% – однозначно готові, 36% – скоріше готові).

Опитування проходило 19-30 січня. Соціологи опитали 10 тисяч респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка вибірки не перевищує 1%.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry