Штрафуватимуть більше: інспектори з паркування отримали нове обладнання та доступ до бази даних МВС (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

25 Лис, 2021 13:26

Штрафуватимуть більше: інспектори з паркування отримали нове обладнання та доступ до бази даних МВС (ВІДЕО)

Вже відсьогодні в Івано-Франківську інспектори почали працювати з новим обладнанням і новим програмним забезпеченням з прямим доступом до баз даних МВС.

Про це у 25 листопада мережі повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, інформує “Галка”.

Фактично, зараз побачивши порушення правил дорожнього руху, інспектору достатньо буде просто зробити фото порушення сертифікованим планшетом, вибрати пункт порушення ПДР і автоматично за номером йому з‘являться всі дані власника авто, на якого буде складено постанову про вчинене правопорушення і зареєстроване у відповідних реєстрах МВС. Також завдяки портативному принтеру інспектор на місці матиме змогу роздрукувати повідомлення про вчинення адміністративне правопорушення і залишити його автовласнику. До цього все це інспектори змушені були робити вручну, витрачаючи значно більше часу.

Також, чого раніше не було, і на що часто скаржились водії, усі штрафи, накладені інспекторами з паркування, будуть відображатися в системі «Дія».

“Що дуже важливо і чого ми давно прагнули, уже незабаром інспектори з паркування зможуть перевіряти факт оплати в паркомат за паркування автомобілів на майданчиках для платного паркування. Наголошуємо, саме в паркомат! Ми повинні позбутися необлікованих коштів, які сплачуються в руки паркувальникам. Як і не повинно бути самих паркувальників”, – йдеться у дописі.

І наступним важливим рішенням для містян буде спеціальний мобільний додаток, в якому будуть відображені всі майданчики для платного паркування на вулицях міста і завантаженість цих майданчиків. Щоб водії могли оперативно орієнтуватися є чи немає вільних місць на тій чи іншій парковці. І таким чином наперед планувати місце паркування свого автомобіля.

“Усі ці зміни стали можливими завдяки співпраці з ТОВ «ЮНІП УКРАЇНА», які є лідерами на ринку України в даній сфері”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...