Швидкий онлайн кредит на картку – фінансова допомога, яка завжди поруч

Автор: Турій Роман

20 Sep, 2018 15:37

Поділитись публікацією
Швидкий онлайн кредит на картку – фінансова допомога, яка завжди поруч

Втомилися від тривалого обслуговування в банках? Виправити це за лічені хвилини зможе швидкий в оформленні кредит, отримати який можна онлайн на карту, і гроші будуть завжди під рукою.

Швидке кредитування – необхідна і доречна послуга

Кредит на картку – швидка та сучасна послуга, яка відкриває перед людьми безліч можливостей. Завдяки безготівковим розрахункам, з’явилася можливість робити покупки та оплачувати послуги, і все це в режимі онлайн. Тобто: Вам не потрібно навіть виходити з дому, щоб придбати необхідну річ або розрахуватися за комунальні послуги, тощо. І не менш важливо те, що безготівкові операції подарували нам швидкий онлайн кредит на картку, з оформленням якого сьогодні познайомимося ближче.

І перше, що варто взяти до уваги, – онлайн-кредитування дозволяє оперативно отримати гроші на картку. Всі ми добре розуміємо, що для готівкових операцій потрібен певний час, якого інколи так бракує. Натомість, будь-яку фінансову операцію набагато швидше здійснити завдяки онлайн-кредитуванню. І сьогодні така послуга поширена серед українців, і нею щоденно користуються тисячі людей. І важливо в цьому випадку звертатися не до першого-ліпшого кредитора, а вибрати того, хто має гідну репутацію, вдячних клієнтів та пропонує прозорі умови кредитування. Сьогодні в Україні такою компанією є «ваша готивочка», яка завдяки чесному та відповідальному ставленню до позичальників, стала провідною мікрокредитною компанією країни.

Позика у «Ваша Готівочка» – Ваш квиток у безтурботне фінансове майбуття

У gotivochka можна без зволікань отримати швидкий онлайн кредит на картку, звертаючись цілодобово. Компанією встановлені прості та лояльні правила, згідно з якими позикоодержувачі отримують гроші. Пропонуємо ознайомитися з ними детальніше.

  1. Широкий віковий діапазон. Позики видаються громадянам віком від 21-го до 70-ти років, а це дозволяє обслуговуватися у компанії як молоді, так і літнім людям.
  2. Сума і період оформлення кредиту наступні:
  • мінімальна сума позики – 200 гривень, максимальна до 7000 гривень;
  • мінімальний термін користування грошима – 24 години, максимальний – 16 днів (Ви можете звернутися за пролонгацією або повернути гроші достроково).
  1. Тривалість оформлення позики складає всього 15 хвилин. За цей час Ви встигнете і зареєструватися на сайті, і подати заявку, і, у підсумку, отримати гроші.
  2. Без зайвих документів. Все, що потрібно для успішного оформлення позики – це паспорт та індивідуальний податковий номер.
  3. Банківська картка, на яку буде оформлюватися позика, має бути акредитована один з банків України і мати логотип платіжної системи Visa або MasterCard.

Прозорість розрахунків позичальникам забезпечить інтерактивний кредитний калькулятор на сайті компанії, завдяку якому Ви буквально за лічені секунди розрахуєте суму до сплати, і який точно не зробить помилки під час розрахунків. Разом з цим кредитним інструментом, Ви можете наочно бачити суму Вашої позики і суму відсотків, які будуть нараховані за вибраний період. Можете бути впевнені, сума до сплати залишиться незмінною до завершення кредитного періоду, адже у «Ваша Готівочка» кредити видаються з фіксованою % ставкою і без прихованих платежів.

Заявка на позику у «Ваша Готівочка» принесе тільки гарні новини

Після того, як остаточно визначитеся з умовами кредитування, можете переходити до процедури оформлення. Вона так само проста та зрозуміла в дії, і щоб впоратися з нею достатньо декілька хвилин. Отже, перше, з чого потрібно починати – зареєструватися на сайті компанії. Далі, у «Особистому кабінеті» уважно заповнити заявку на швидкий онлайн кредит на картку, у якій обов’язково достовірно вкажіть особисті дані. Якщо особиста інформація у заявці не відповідатиме даним власника картки, заявку анулюють.

Після того, як Ви вкажете всі відповідні дані і відправите заявку на розгляд компанії, зачекайте буквально пару хвилин. Цього часу буде достатньо, щоб фахівці розглянули Ваш запит і прийняли рішення, яке беззаперечно стане позитивним для Вас. Ось і все, далі швидкий онлайн кредит на картку потрапляє негайно, і Ви отримуєте змогу користуватися грошима так, як Вам потрібно.

banners2-12

* Інформація на правах реклами