Сич прозвітував про рік роботи обласної ради

Автор: Людмила Баран

09 Гру, 2016 12:21

Поділитись публікацією
Сич прозвітував про рік роботи обласної ради

На пленарному засіданні обласної ради 9 грудня відбувся звіт голови обласної ради. Олександр Сич розповів про підсумки спільної діяльності  обранців за останній рік.

Читайте також: «Бюджет буде ослаблений на 530 млн грн», – голова Івано-Франківської облради Олександр Сич про “військове” ПДФО

Він повідомив, що протягом першого року роботи обласної ради сьомого скликання відбулося 10 сесій, 13 пленарних засідань, 155 засідань комісій, дві виїзні сесії у Коломийському та Долинському районах. Виїзди були присвячені сільському та лісовому господарству відповідно.

100% відвідування цих заходів продемонстрували 8 депутатів з фракції «БПП Солідарність» , 8 з «Батьківщини», 5 зі Свободи, по одному з «Волі», «Самопомочі» та «Укропу».

Чимало важливих змін було внесено до програми підтримки учасників АТО та майданівців. Зокрема, виплати неповнолітнім членам їхніх сімей щомісячної допомоги. За словами Сича, ця програма визнана найкращою в Україні.

Обласна рада створила обласний госпіталь ветеранів війни у Коломиї для належної реабілітації бійців АТО.

Важливою складовою програми розвитку місцевого самоврядування Сич назвав конкурс проектів від громад. За його словами, цього року надійшла рекордна кількість – 404 проекти від 243 громад, 133 з них стали переможцями та отримали кошти на встановлення централізованого водопостачання, заміну вікон в установах тощо.

«Таким досвідом не може похвалитися жодна область України», – заявив Сич.

Також 2016-ого року реконструйовано сесійну залу, встановлено електронну систему голосування.

«Є думка доповнити цю конструкцію зручним для спостереження за сесією та телетрансляцій балконом», – сказав голова облради.

Цього року в обласній раді запровадили систему закупівель «Прозоро». Практика показала, що в деяких закупівлях майже втричі економили кошти. Проте в деяких випадках товари і послуги не відповідали необхідному рівню якості.

З допомогою облради відновлено команду «Тепловик».

Підписано меморандум про співпрацю з Полтавською та Закарпатською обласними радами.

Голова облради подякував громадським організаціям та ЗМІ за співпрацю і висловив сподівання, що вона буде такою ж плідною наступного року.

Під час обговорення доповіді, голова фракції “Воля” Ольга Галабала заявила, що звіт має називатися звітом обласної ради, а не звітом голови.