Сич: Своє основне завдання як віце-прем’єр-міністра я бачу в тому, аби започаткувати незворотні тенденції, які вже не зможуть змінити мої наступники

Автор: Турій Роман

16 Jun, 2014 09:21

Поділитись публікацією
Сич: Своє основне завдання як віце-прем’єр-міністра я бачу в тому, аби започаткувати незворотні тенденції, які вже не зможуть змінити мої наступники

«Своє основне завдання як віце-прем’єр-міністра я бачу в тому, аби започаткувати незворотні тенденції, закласти фундаментальні підвалини реформ у гуманітарній царині, які вже не зможуть змінити чи проігнорувати мої наступники», – про в стаття для Урядового кур’єру написав віце-прем’єр Олександр Сич.

Читайте також: Фундамент добрих відносин між державами: Прикарпаття та Опольське воєводство відзначили 20-річчя співпраці (ФОТО)

Більше того, за його словами, уже є перші досягнення, які «не можуть не тішити»

«Наприклад, не може не тішити ухвалення закону про суспільне теле- та радіомовлення. Працюючи на користь громади й під її контролем, воно дасть змогу уникнути тотальної заангажованості інформаційного простору, який нині на 90% приватний. Є низка суперечностей, зокрема й у тому, що в перші роки свого існування суспільне радіо й ТБ фінансуватиме держава. Але водночас ми робимо перші кроки на шляху появи справді незалежного джерела інформації. Суспільство поступово має дорости до розуміння критичної потреби суспільного мовлення, а отже, й фінансування його коштом громади. Наступним стане роздержавлення державних та комунальних ЗМІ, які донедавна потерпали від владної цензури», – відзначає Олександр Сич.

Окрім того, за його словами, інформаційним чинником довготривалої дії, яким у жодному разі не можна нехтувати, є також книги, кінофільми, культурна спадщина тощо.

«Тож нині ми не можемо оминути увагою книговидання та кіновиробництво, бібліотечну, архівну та музейну справу. Ці галузі давно потребують докорінного реформування. І починати треба з урахування інтересів усіх зацікавлених сторін, формування експертного пулу, який визначить перспективи розвитку галузі, та аудиту наявних проблем і можливостей», – каже Олександр Сич.

Теги: