Сич відвідав Делятин: українське військо є боєздатним і дисциплінованим

Автор: Турій Роман

19 Тра, 2014 09:20

Поділитись публікацією
Сич відвідав Делятин: українське військо є боєздатним і дисциплінованим

Віце-прем’єр Олександр Сич відвідав Делятин, де відбулося офіційне приведення до присяги особового складу батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області.

Читайте також: Понад 1000 свідчень воєнних злочинів рф в Україні зібрали франківські науковці й волонтери

Батальйон дислокуватиметься в селищі на базі військової частини. Наразі в ньому вже є 350 бійців, а найближчим часом особовий склад батальйону зросте до 425 осіб.

Формування таких частин на місцях, за словами Олександра Сича, є вкрай важливим.

«Демонстрація того, що ми можемо протиставити російській агресії дисципліноване українське військо, боєздатне українське військо, навчене, яке може відстояти мир і спокій на своїй землі, є надзвичайно важливою», – відзначив віце-прем’єр.

«Сьогодні Українська держава, все українське суспільство повинні продемонструвати, що вони готові дати відсіч агресору!», – наголосив Олександр Сич.

Батальйон територіальної оборони пильнуватиме спокій на Прикарпатті. Основне завдання військових – забезпечення правопорядку, недопущення терористичної загрози і диверсійних актів на території області. Усіх військовозобов’язаних забезпечать технікою та зброєю. Також резервісти отримуватимуть зарплату. Це все планують покрити за рахунок коштів з державного бюджету.