Сидиш в інтернеті? Ходи у військкомат – у мережі поширили списки тих, кого не можуть дочекатися на медкомісію

Автор: Турій Роман

07 Сер, 2015 18:40

Сидиш в інтернеті? Ходи у військкомат – у мережі поширили списки тих, кого не можуть дочекатися на медкомісію

Сьогодні, 7 серпня, в івано-франківських спільнотах соцмережі Facebook активно поширюють документ під назвою “Список військовозобов’язаних, які підлягають оповіщенню та запрошуються до міського військового комісаріату”.

Читайте також: Військовий комісар Сорокопуд нагородив найкращих франківських учителів захисту Вітчизни (ФОТО)

На  117 сторінках – прізвища понад 4 тисяч чоловіків віком від 45 до 21 року. 

Як пояснив військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд, у списку – військовозобов’язані, які перебувають на обліку в міському комісаріаті і яких протягом шести хвиль мобілізації викликали до військкомату, пише Бліц-Інфо.

“Тут є ті, до яких ми з різних причин не могли “достукатись” за допомогою оповіщення. Адже когось не було дома, хтось не проживає за пропискою,  хтось був раніше переданий на облік з числа призовників і не отримав військово-облікові документи… Різні варіанти. Це зроблено з метою впорядкування військового обліку та визначення тих, хто може бути залученим до заходів мобілізації. Та це не означає, що всі чотири тисячі будуть мобілізовані”, – зазначив Ігор Сорокопуд.

Тож іванофранківцям, що знайшли себе у списку, варто прийти до військового комісаріату для уточнення персональних даних.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry