Сікора розповіла про роботу із генералом Воробйовим: Це людина, яка дослухалася до кожного прохання і допомагала бійцям АТО

Автор: Турій Роман

04 Feb, 2015 09:10

Поділитись публікацією
Сікора розповіла про роботу із генералом Воробйовим: Це людина, яка дослухалася до кожного прохання і допомагала бійцям АТО

Генерал-полковник Геннадій Воробйов єдина людина, до якої можна було звернутися із проханням про допомогу бійцям АТО, і це прохання не тільки було почуте, а і виконане.

Читайте також: Чергова зміна прикарпатських міліціонерів вирушила в зону АТО (ФОТО)

Про це розповідає колишній нардеп із Калуша Ольга Сікора.

За її словами, будучи народним депутатом, вона восени неодноразово телефонувала Воробйову, аби він допоміг бійцям. Зв’язатися із міністром оборони та начальником Генштабу було неможливо, оскільки їх телефони засекречені.

«2 вересня під Вуглегірськом в кільце взяли наш міліцейський батальйон «Івано-Франківськ». Я телефоную й кажу: «Геннадій Петрович, людей розстрілюють з «Градів». Вони тримаються до кінця, сказали, що не підуть з поля бою, але у них нема бронетехніки, взагалі немає нічого, бо міліції за нашим українським законодавством «не положена» броня! От вони з одним автоматом Калашнікова відстрілюються». Кажу генералові: «Дайте їм броню! Я вже добу у всіх добиваюся цього, але ніхто нічим не допомагає!»
І от приходить смс-ка з батальйону: «Ольга Мирославівна, я не знаю, хто ви, але щиро дякуємо вам. Нам підійшла броня», – розповіла Ольга Сікора.

Звістка про те, що Воробйов потрапив під люстрацію, її обурила.

«Єдина людина, яка виявилась не тільки доступною, а й справді зарадила біді, — саме він попав під люстрацію!» – відзначила політик.

Проте відомо, що генерала Воробйова все ж нещодавно повернули на роботу в Генштаб, на посаду заступника начальника. Один час навіть розповсюджувалася інформація про те, що він зможе замінити начальника Генштабу Віктора Муженка, до якого насправді назбиралося багато запитань. Проте в ЗСУ спростували інформацію про те, що начальника Генштабу будуть змінювати.