Сили АТО збільшують перевагу на Донбасі, бойовики чинять активний опір

Автор: Людмила Баран

21 Jul, 2014 12:08

Поділитись публікацією
Сили АТО збільшують перевагу на Донбасі,  бойовики чинять активний опір

На трьох напрямках українські військові володіють ситуацією, але бойовики продовжують обстрілювати їхні позиції.

“За вчорашній день силами АТО в місті Луганськ була проведена операція за наслідками якої бойовики залишилися відрізаними від постачання. Розуміючи це вони чинять шалений опір. Аеродром Луганськ забезпечений боєприпасами, матеріально технічними засобами, що докорінно змінює ситуацію. Сили бойовиків були відтиснуті від аеродрому”, – повідомляє прес-центр АТО.

“В результаті успішних активних дій сил АТО основні угруповання терористів на території Луганської та Донецької областей відрізані від забезпечення. Ущільнено кільце навколо Горлівки та Донецька. Терористи здійснюють відчайдушний опір.

Обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Предтечено Луганської області і на східних околицях Артемівська (Донецька обл.). Обстріл проводився з мінометів і стрілецької зброї.

Силовики розширили зону контролю навколо Донецького і Луганського аеропортів. Намагаючись контратакувати, бойовики обстрілюють позиції силовиків на цих об’єктах з мінометів і РСЗВ «Град».

Сили АТО взяли під контроль периметр н.п. Рубіжне, проводяться заходи із зачистки міста від бойовиків.

Частково блокований н.п. Лисичанськ. Вночі терористи в цьому районі пішли на прорив. Знищено велику кількість техніки і живої сили бойовиків. Близько 30 терористів взяті в полон.

Найбільш складною залишається ситуація в прикордонних районах (в районах Успенка, Маринівка, Дякове), а також у районі Донецька, Луганськ, Попасної, Краснодону, Горлівки”, – йдеться у повідомленні керівника групи “Інформаційний опір” Дмитра Тимчука.