Франківцям розповіли, як екс-глава СБУ Ігор Смешко буде країну піднімати (ФОТО)

Автор: Застава Максим

22 Бер, 2019 14:32

Франківцям розповіли, як екс-глава СБУ Ігор Смешко буде країну піднімати (ФОТО)

Екс-глава СБУ Ігор Смешко – один з претендентів на посаду глави держави. Він сформував передвиборчу програму “Сім перемог для України”. Згідно з нею, кандидат у президенти обіцяє подолати корупцію, повернути Крим і деокупувати Донбас, і ще ряд кроків для підвищення благополуччя країни та її громадян.

Про це в Івано-Франківську розповів довірена особа кандидата в президенти Ігоря Смешка – український політик і адвокат – Володимир Стретович, інформує “Галка”.

На думку Смешка, в Україні, першочергово, потрібно відновити керованість державою і виправити критичну ситуацію. Це, у свою чергу, допоможе подолати бідність, досягнути миру.

“Ліквідація корупційної складової у тарифах на електроенергію, звільнення сімейного бізнесу від податків на прибуток, створення робочих місць, аби українці працювали вдома, а заробітчани повернулися”, – каже Стретович, окреслюючи один з пунктів програми Ігоря Смешка.

Важливим пунктом також є забезпечення військовослужбовців, мовляв, якщо ми не будемо годувати свою армію, то будемо годувати армію агресора.

“Надійна військова оборона – це складова нашого успіху й запуску. В тому числі, й у поверненні Криму і деокупації Донбасу. Це стане можливим за умови нарощування бойових спроможностей ЗСУ разом з просування до євроатлантичної спільноти. Для повернення Донбасу і Криму слід вжити норми Будапештського меморандуму, який є міжнародно-правовим документом – під ним стоять підписи глав держав-підписантів”, – каже Стретович.

До слова, Ігор Смешко – фаховий військовий. Звільнений з військової служби у званні генерала-полковника. Володимир Стретович підкреслив, саме люди такого спрямування мають розуміння, як розвинути демократію.

“В усьому світі демократію і порядок приводили військові. Це і Карл Маннергейм, і Отто фон Бісмарк, і Шарль де Голль, і Мустафа Ататюрк – всі вони мали військовий вишкіл, прослужили своїм арміям і підняли свої країни”, – каже Стретович.

Крім того, згідно зі “Сімома перемогами для України”, Ігор Смешко обіцяє перешкоджати втечі за кордон корумпованих політиків і чиновників, завершити процес створення Антикорупційного суду, введення відкритості і прозорості джерел фінансування політпартій, розвиток високих технологій, підвищення зарплат лікарям і вчителям тощо.

Довідково. Ігор Смешко очолював СБУ у 2003-2005 роках. 2005 року був звільнений із військової служби у званні генерала-полковника. У 2014-2015 роках був радником президента України Петра Порошенка, а також головою комітету з розвідки. Після ліквідації комітету став позаштатним радником президента. У 2019 році залишив свої посади.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...