Сім’ям загиблих учасників АТО виділено більше трьох мільйонів гривень

Автор: Людмила Баран

17 Aug, 2014 15:27

Поділитись публікацією
Сім’ям загиблих учасників АТО виділено більше трьох мільйонів гривень

Сім’ям загиблих в ході АТО сім’ям загиблих надано грошової матеріальної допомоги на загальну суму 3, 249 мільйонів гривень.

Читайте також: Франківцям показали нове українське кіно "Сквот 32", яке адаптували для людей з вадами слуху (ФОТО)

Про це на засіданні Координаційного центру допомоги пораненим в ході проведення АТО розповіла заступник директора департаменту соціальної політики – начальник управління праці Ярослава Ульванська, пише прес-служба ОДА.

“Всього сім’ям загиблих надано грошової матеріальної допомоги на загальну суму 3, 249 мільйонів гривень. Впродовж серпня-вересня на сесіях районних та міських рад планується розгляд питань щодо соціального забезпечення членів сімей загиблих та учасників антитерористичної операції”, – повідомила Ярослава Ульванська.

Обласною державною адміністрацією проводиться системна робота для визначення проблем та потреб таких сімей, складаються відповідні соціальні паспорти.

Наразі вже готова інформація по 19 сім’ях, з-поміж,яких зокрема: 5 сімей потребують капітального та поточного ремонту житла, 5 – санаторно-курортного лікування та відпочинку; 16 – придбання житла (12 квартир в місті Івано-Франківську, 4 – в інших областях); 2 – оформлення документів права власності на житло; 1 – підключення природного газу; 2 – працевлаштування; 6 – надання земельних ділянок та оформлення права власності; 1 – придбання побутової техніки; 1 – погашення кредиту.

“Ми прекрасно усвідомлюємо, що в обласний бюджет кошти для забезпечення таких потреб ніхто не закладав. Але ж не кожна проблема потребує фінансових витрат. Зрештою, такі дороговартісні речі як, до прикладу, квартири, можна закупляти не лише винятково за бюджетні кошти, але й знаходити інші способи вирішення питання, виходячи на різноманітні благодійні фонди, залучаючи меценатів чи ті ж будівельні компанії, які, як сподіваюся, з радістю відгукнуться надати допомогу військовослужбовцям”,– наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович.