Сім’ями військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, опікуються соціальні служби

Автор: Турій Роман

01 Сер, 2014 10:26

Поділитись публікацією
Сім’ями військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, опікуються соціальні служби
63 військовослужбовці із Тисменицького району призвані до лав Збройних Сил України в ході часткової мобілізації в державі.

У цей складний час, коли патріоти захищають рідну землю від окупантів, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції, вдома їх чекають рідні та близькі. Ними опікуються соціальні служби, надаючи усесторонню підтримку і допомогу.

Так, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та Територіального центру соціального обслуговування Тисменицького району впродовж липня 2014 року проводили соціальне інспектування усіх 63 сімей військовослужбовців, вивчаючи їх потреби. Всім обстеженим сім’ям надано інформаційні послуги. Зокрема, прийнято 45 заяв на одноразову матеріальну допомогу (у міру надходження). Трьом сім’ям надано допомогу щодо газифікації будинку, шістьом – у ненарахуванні пені за користування кредитом, ще шістьом придбано шкільне приладдя, по одній сім’ї – із оформленням субсидії та виданням посвідчення багатодітної сім’ї. За результатами звернень направлено шість листів для влаштування дітей в дитячий навчальний заклад, навчально-виховний комплекс, вищі навчальні заклади та поставлено на облік у районний центр зайнятості.