Сім’ї загиблих військовослужбовців в АТО отримають житло

Автор: Турій Роман

18 Aug, 2014 19:30

Поділитись публікацією
Сім’ї загиблих військовослужбовців в АТО отримають житло
На придбання житла сім’ям військовослужбовців, які загинули внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України, Уряд виділив 23 617,36 тис. гривень. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України №729-р.

“Виділити 23 617,36 тис. гривень для закупівлі житла для забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які брали безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою”, – зазначається у розпорядженні.

Кошти розподілять між обласними державними адміністраціями. Зокрема, Івано-Франківській облдержадміністрації перерахують 2 866,53 тис. гривень. Зазначені видатки Міністерство фінансів має здійснити за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету. Відзвітувати за використання коштів розпорядники повинні до 1 грудня 2014 року.