“Сімпсонів” можуть закрити назавжди

Автор: Єва Жасминова

28 Лис, 2019 22:41

“Сімпсонів” можуть закрити назавжди

«Сімпсони» є найдовшим анімаційний серіалом в історії американського телебачення: понад 650 епізодів, об’єднаних у 30 сезонів приблизно по 20 серій у кожному.

Культовий мультсеріал «Сімпсони» можуть закрити протягом року. Нині на екрани вийшов уже 31 сезон. Про можливе закриття розповів в інтерв’ю JOE композитор серіалу Денні Ельфман, пише  УНІАН.

Останні роки творча команда «Сімпсонів» неодноразово порушувала питання фіналу серіалу, оскільки вершина успіху вже була і пора б його «згорнути». «Ну, з того, що я чув, це наближається до закінчення… Я не знаю точно, але я чув, що це вже зроблять протягом року», – сказав Ельфман, додавши, що був здивований такому тривалому успіху мульсеріалу. «Все, що я можу сказати, то це тільки те, що я здивований такому успіху. Оскільки на той час (з початку 1 сезону) я взагалі не вважав, що в нього є хоч якийсь шанс. Тому повірте: це один із найбільших сюрпризів у моєму житті», – зауважив композитор.

Довідково: «Сімпсони» – американський анімаційний серіал, створений Меттом Ґрейнінґом для компанії FOX. Це сатирична пародія на стиль життя середнього класу США, втілена в сім’ї Сімпсонів.. Більшість подій відбуваються у вигаданому містечку Спрингфілді. Шоу висміює численні аспекти життя людей, американську культуру, суспільство, навіть американське телебачення. «Сімпсони» є найдовшим анімаційний серіалом в історії американського телебачення: понад 650 епізодів, об’єднаних у 30 сезонів приблизно по 20 серій у кожному. Дебютував 19 квітня 1987 на телеканалі FOX у Шоу Трейсі Ульман.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...