Сім`ям бійців батальйону “Прикарпаття” будуть надані всі пільги, передбачені законодавством

Автор: Людмила Баран

23 Jul, 2014 13:05

Поділитись публікацією
Сім`ям бійців батальйону “Прикарпаття” будуть надані всі пільги, передбачені законодавством

Голова ОДА Андрій Троценко пообіцяв матерям та дружинам бійців 5-ого батальйону, що їм забезпечать необхідний соціальний супровід.

Читайте також: Троценко зізнався, що відчував себе, як в автономному окрузі

Про це він сказав після чергової зустрічі з матерями та дружинами військовослужбовців 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття”, повідомляє прес-служба ОДА.

Окрім звичних питань матеріально-технічного забезпечення, на зустрічі було також обговорено проблеми, які виникають в сім`ях військовослужбовців та способи їх можливого вирішення. Зокрема, в контексті прирівняння до учасників бойових дій військовослужбовців, які здійснюють службу в зоні АТО, були розглянуті питання реалізації норм, порядку надання окремих пільг у відповідності до чинного Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

“Для оформлення пільг потрібно зібрати певний перелік документів, серед яких найважливішим є довідка про статус учасника бойових дій або Антитерористичної операції. – розповідає дружина військовослужбовця. – Але військкомат видає довідку, що мій чоловік служить в конкретній військовій частині й не поспішає згадувати, що її військовослужбовці дислокуються в зоні проведення АТО. Відповідно, чиновники бояться на основі таких довідок надавати нашим сім`ям пільги”.

Поспілкувавшись в телефонному режимі з військовим комісаром Ігорем Павлюком, Андрій Троценко повідомив, що сім`ям бійців батальйону “Прикарпаття” будуть надані всі пільги, які передбачені діючим законодавством.

“Ми домовилися, що військовий комісар зі свого боку контролюватиме, щоб не було жодних маніпуляцій чи перешкод в процесі отримання такого роду довідок. В свою чергу, гарантую, що використовуватиму всі законні засоби впливу на чиновників у межах своїх повноважень й виходячи з існуючих реалій для належного соціального супроводу сімей наших військовослужбовців “, – запевнив Андрій Троценко.

Теги: