Сім’ї загиблих у пожежі в Косівській лікарні отримають по 70 тисяч гривень від області

Автор: Застава Максим

18 Jan, 2022 15:47

Сім’ї загиблих у пожежі в Косівській лікарні отримають по 70 тисяч гривень від області

Як писала Галка, увечері 28 грудня у Косівській лікарні горіла реанімаціязагинули п’ятеро осіб. Область виділила 250 тисяч гривень матеріальної допомоги родинам померлих.

Про це повідомили на сайті облдержадміністрації.

«14 січня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, на якій прийнято рішення щодо надання фінансової допомоги у розмірі 250 тисяч гривень у вигляді субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Косова, Кут, Рожнева та Снятина», – повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Відтак усі сім’ї загиблих отримають по 50 тисяч гривень.

Окрім того, з метою розв’язання питання щодо виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали, та сім’ям загиблих внаслідок пожежі у реанімаційному відділенні КНП “Косівська центральна районна лікарня”, за рахунок коштів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки родинам також буде виплачена допомога в розмірі 23 тис. грн.

Фінансову підтримку сім’ї загиблих та постраждалих зможуть отримати й від Фонду соціального страхування України опісля завершення усіх розслідувань щодо причин виникнення пожежі. Зокрема, йдеться про виплату одноразових матеріальних допомог членам родин померлих та компенсацію за надані медичні послуги.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry