Система блок-постів не працює. Терористи спокійно просочуються на Харківщину

Автор: Турій Роман

21 Oct, 2014 07:07

Поділитись публікацією
Система блок-постів не працює. Терористи спокійно просочуються на Харківщину

Попри всі домовленості президентів Петра Порошенка і Володимира Путіна, Росія перейшла до ескалації конфлікту на Сході України.

Читайте також: З приходом Москаля в Луганську область головою ОДА, ситуація в регіоні може змінитися кардинально – експерт

Про це повідомив голова організаціїї “Права справа” Дмитро Снєгирьов.

“Росіяни перевдягають своїх спецпризначенців і спрямовують їх на Харківщину для дестабілізації ситуації, причому ці спеціалісти проходять українські блокпости з “свіжими”, щойно виданими українськими внутрішніми паспортами. Ці паспорти були вилучені з українських паспортних столів, які знаходяться на окупованій території. В найближчі два дні кількість таких провокаторів в регіоні значно збільшиться, але їх можна вирахувати по датах видачі паспортів.

Система блокпостів, на жаль, майже не працює, ніхто не відслідковує пересування провокаторів. Російсько-терористичні війська заходять з тилу, щоб, завдавши удару на Харківщині, змусити українські війська відступити від Сєверодонецька та Лисичанська, аби не потрапити в черговий котел”, – говорить Снєгирьов.

Теги: