Систему державних закупівель удосконалюють відповідно до стандартів ЄС

Автор: Людмила Баран

11 Лип, 2014 15:25

Поділитись публікацією
Систему державних закупівель удосконалюють відповідно до стандартів ЄС

Експерти проекту технічної допомоги “Гармонізація системи державних закупівель України зі стандартами ЄС” працюють над подальшим удосконаленням системи державних закупівель.

У рамках цього процесу  відбулось засідання наглядового комітету Проекту під головуванням заступника директора департаменту державних закупівель та державного замовлення Мінекономрозвитку України Лілії Дудник, повідомляє прес-служба МВК.

Вона зазначила що, важливим результатом діяльності цього проекту є удосконалення законодавчої бази системи державних закупівель та її наближення до положень Директив ЄС.

«Поряд з цим, підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС ставить перед Міністерством завдання, реалізація яких, на нашу думку, здійснюватиметься максимально ефективно за умови всебічної фахової та технічної підтримки з боку Європейського Союзу», – розповіла Лілія Дудник.

Експерти  проекту допомогали в  розробці проектів Законів України “Про здійснення державних закупівель” та “Про державну допомогу”, які нещодавно набули чинності.