Скандал дня: Квартал 95, хор Верьовки та Коломойський

Автор: Вадим Войтик

21 Жов, 2019 19:40

Поділитись публікацією
Скандал дня: Квартал 95, хор Верьовки та Коломойський

20 жовтня у випуску шоу студії “Квартал 95” комік Євген Кошовий та жіноча частина Національного хору імені Верьовки піснею-пародією “Горіла хата” висміяли підпал будинку Валерії Гонтаревої. Виступ викликав скандал у середовищі політиків та бурхливу реакцію соцмереж.

Читайте також: Зеленський планує позбавити Коломойського громадянства — ЗМІ

Міністр культури Володимир Бородянський написав, що йому соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

Міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що жарти “Вечірнього кварталу” проти Валерії Гонтаревої можуть і будуть сприйматися зовнішніми інвесторами як підтвердження зв’язків між олігархами і владою, а це негативно впливає на інвестиційний клімат в Україні.

Нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко заявила, що депутати проситимуть, щоб хор імені Верьовки не виконував гімн на відкриттях і закриттях сесій Верховної Ради.

Народний депутат, лідер партії “Голос” та соліст гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук вважає негідним номер студії “Квартал 95” щодо підпалу будинку Гонтаревої.

У свою чергу близький до нинішньої влади олігарх Коломойський не вважає, що скандальна пісня у “Кварталі” про екс-главу НБУ Валерію Гонтареву, була цькуванням.

“Гонтарева нехай сидить спокійно в Лондоні і переписує майно на інших, щоб їй чогось ще не спалили. Чому ви не вважаєте, що в цьому номері труять також мене? Вони на всю країну кажуть, що “Валерія думає про Валер’їча”, і це значить, що я перший підозрюваний! Чому ви не вважаєте, що це – цькування Коломойського?”, – сказав він.

На те, що Гонтарева розцінює номер “95 кварталу” як тиск на неї, Коломойський відповів:

“Вона розцінює? Ну так нехай до психіатра піде, дебілка. Там в Лондоні до бісу: психоаналітиків, психіатрів. Може, у неї манія переслідування розвинулася, якщо вона вважає, що гумористичні передачі – це її цькування?… Вона себе месією вважає, ви знаєте? А вона психічно неврівноважена і божевільна дура. Я з нею мав досвід спілкування з 2014-го по літо 2016 року. Вона повністю невменяшка. Вона вважає себе месією, яка вважає, що вона врятувала банківську систему України, що вона велика реформаторша тощо. І що Україна – це failed state”.

Водночас, Коломойський заявив, що міністр розвитку економіку Тимофій Милованов має піти у відставку.

“Я вважаю, що після такої заяви міністр економіки повинен негайно написати заяву про відставку, тому що це говорить про його рівень як міністра. Іншого слова як “дебіл” для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні – дебіл. На інвестиційний клімат впливає номер в розважальній передачі, сатира і гумор?” – сказав він.