Скандал: франківку селять в один номер з росіянкою на міжнародному конкурсі краси

Автор: Зелінська Тетяна

04 Жов, 2022 09:15

Поділитись публікацією
Скандал: франківку селять в один номер з росіянкою на міжнародному конкурсі краси

Як писала “Галка” раніше, викладачка з Франківська Ольга Василів змагається у світовому конкурсі краси Miss Grand International.

Читайте також: Викладачку з Франківська визнали "Королевою України" (ФОТО)

Днями дівчина вирушила до Індонезії на конкурс. В дорозі Ольга Василів дізналася, що її сусідкою по кімнаті буде учасниця з росії. Такі дії організаторів неабияк обурили учасницю з України.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram, де вона закликає поширювати інформацію про це та звертатися до президента конкурсу Навата Іцарагрісила. “Галка” публікує допис франківки без редагування:

Між нами лише серця, що кровоточать!

Я доросла людина, зі своєю думкою та позицією! Це не нав’язане щось і не зірване зі сторінок книг і не вигадане середнє між почутими історіями. Це я! Мої почуття, моє пережите, мої знання, вміння, історія. І ніхто в цьому світу не має права забрати це в мене чи поставити під сумнів.

Моя думка важлива! Моя історія важлива! Мої почуття важливі!

Сьогодні моя історія така: посеред довгих годин добирання до конкурсу @missgrandinternational, на якому моєю основною метою, місією і ціллю є вкотре розказати світу про свою країну, про наш Український дух, про нашу красу, про нашу силу, про те, що ми переживаємо сьогодні!

Я отримала звістку, що підірвала дику лють і біль в мені – моєю сусідкою по кімнаті буде конкурсантка із країни-терориста, із країни позбавленої будь-яких норм і правил, із країни-загарбника, із гидкої і підлої, для мене плями на тлі нашої прекрасної планети, із poci!!!

Шановний @nawat.tv (Нават Іцарагрісил), повірте, я теж за мир, любов, дружбу і підтримку, але не з тими кому немає прощення! Не з тими, хто катує моїх братів і сестер. Не з тими, хто забрав життя скількох моїх Українців.

Я важлива! Моя думка важлива! Мої почуття важливі! Моя Україна важлива! Слава Україні!

Прошу вас, мої друзі, поширити цю історію і звертатись до президента конкурсу @nawat.tv i закликом. #cancelrussianculture #russiaisaterroriststate