Скандальне весілля фігуранта “п’яних вечірок” у Києві: що відомо (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

24 Oct, 2023 18:14

Поділитись публікацією
Скандальне весілля фігуранта “п’яних вечірок” у Києві: що відомо (ФОТО, ВІДЕО)

Днями в Україні пройшло скандальне весілля. Блогер з Івано-Франківська Олег Захаров, який брав участь в організації “п’яних вечірок” у Києві, одружився.

Про це пише Галка з посиланням на 24 канал.

Свято пройшло в розкішному заміському комплексі Edem Resort Medical & Spa. Одружився Олег Захаров, який після скандалу з п’яними вечірками у Києві, вийшов під заставу в 402 тисячі гривень.

На своє свято у ролі ведучого Олег запросив Юрія Ткача, через що на актора вилилося багато хейту. Артист зазначив, що не знав про “скандальний бекграунд” молодика. Водночас він зауважив:

“Приймаючи комерційні замовлення, ми з дружиною, яка є моїм менеджером, першочергово запитуємо, чи дотичні люди, у яких я проводитиму весілля, до політики, та яку позицію щодо війни Росії з Україною мають. При цьому, прізвища, профайли наречених, чи будь-яка інша персональна інформація — не завжди буває нам відома. Визнаю цю ситуацію ганебною. Всі наслідки приймаю та обіцяю, що більше подібних ситуацій за моєї участі не станеться”,- зазначив Юрій Ткач.

Крім того, ведучий додав, що гонорар за це весілля передасть військовим і на інші добрі справи.

Втім, як з’ясувалося, Ткач був не єдиним зірковим гостем на весіллі. Для молодят та гостей свята ще виступила співачка TAYANNA. Це стало відомо з огляду на відео, яке наречений поширив у своєму тіктоці. У ролику видно, як молодята танцюють в залі, коли на сцені співає виконавиця з білявим волоссям й на великому екрані позаду неї пише TAYANNA.

У своєму відео хлопець поділився, що на весілля витратили “дуже багато бабок”.