Скандального прикарпатського журналіста позбавили премії миру

Автор: Застава Максим

13 May, 2019 13:42

Скандального прикарпатського журналіста позбавили премії миру

У скандального журналіста і блогера Руслана Коцаби відібрали Аахенську премію миру, якою його нагородили в Німеччині.

Читайте також: Прикарпатська родина створила "український Прованс" на Коломийщині (ВІДЕО)

Як повідомив у Facebook журналіст Денис Казанський, у Коцаби відібрали нагороду за антисемітські висловлювання, передає Obozrevatel.

“Місцеві ліві спочатку дали Руслану Коцабі Аахенську премію миру, а потім подивилися його відеоблог, з’ясували, що Коцаба печерний антисеміт, і вирішили забрати премію назад. У своєму відео, яке Коцаба не полінувався записати на єврейському кладовищі, він розповів, що євреї “як барани” йшли на страту в 1941 році, оскільки відчували свою провину за комунізм, Маркса і Троцького”, – зазначив він.

Зазначимо, що в своєму відео Кацаба наводив такі слова, стоячи навпроти пам’ятника жертвам Голокосту: “Вони відчували, що несуть певне покарання за те, що виплодили нацизм, комунізм, Леніна, Маркса, Енгельса, різних Бланків, Троцьких, Каменєвих”.

“Це виявилося занадто навіть для німецьких лівих. Але впевнений, що наших проросійських політиків ця історія анітрохи не збентежить, і вони будуть далі називати Коцабу “антифашистом”, – підкреслив Казанський.

Представниця Аахенської премії миру Леа Гойзер пояснила, що правління прийняло це рішення після “звинувачень на адресу Руслана Коцаби щодо його антисемітських висловлювань”.

Засновниками Аахенської премії миру є пацифістські об’єднання лівих політичних партій, церковних організацій і профспілок у західнонімецькому місті Аахен.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry